باران قاصدک

آیفون در حال شارژ | آیفون در حال شارژ این مرد را دچار شوک الکتریکی و سوختگی درجه ۳ کرد | باران قاصدک | فناوری

۱۸ تیر ۱۳۹۷

آیفون در حال شارژ این مرد را دچار شوک الکتریکی و سوختگی درجه ۳ کردReviewed by باران قاصدک on Apr 4Rating: 5.0آیفون در حال شارژ این مرد را دچار شوک الکتریکی و سوختگی درجه ۳ کرد آیفون در حال شارژ، آیفون در حال شارژ این مرد را دچار شوک الکتریکی و سوختگی درجه ۳ کرد مرد ۳۲ ساله به نام Wiley Day را تا دم مرگ کشاند

سوختی Wiley Day با آیفون در حال شارژ :

آیفون در حال شارژ :حادثه ای دیگر با آیفون در حال شارژ که یک مرد ۳۲ ساله به نام  Wiley Day را تا دم مرگ کشاند . این مرد ۳۲ ساله از خطر مرگ ناشی از شوک الکتریکی جان سالم به در برد . در ادامه همراه باران قاصدک باشید … 

 

در تاریخ ۲۲ مارس  Wiley Day طبق عادت همیشه شارژر تلفن همراه خودش را به یک سه راهی متصل می کند تا قبل از اینکه به تختخواب برود تلفن همراهش کمی شارژ شده باشد و بتواند از آن استفاده کند و همچنان تا فردا صبح شارژ تلفن همراه تکمیل شود . 

 

آیفون در حال شارژ

آیفون در حال شارژ

صبح روز بعد که  Wiley Day از خواب بیدار می شود متوجه می شود که زنجیری که بر گردن داشته است ، بین زبانه های فلزی شارژر و سه راهی گیر کرده است و یک حرکت حساب نشده ی آن باعث شد  Wiley Day دچار شوک الکتریکی شود و از روی تخت به زمین بیفتد . 

 

بعد از صحبت هایی که با  Wiley Day انجام شده بود مشخص شده است که وی میزان بینایی اش رو به کاهش بوده و مدت زمانی همه چیزهای اطرافش را به صورت سیاه و سفید و کاملا محدود مشاهده می کرده که به علت عدم کنترل به زمین می افتد . 

 

آیفون در حال شارژ

آیفون در حال شارژ

تنها کاری که  Wiley Day توانست به خوبی انجام دهد این بود که زنجیر را از دور گردن خود با تمام قوایی که داشت درآورد و زمانی که از جایش بلند می شود و کمی به حال خود می آید ، متوجه می شود که دچار برق گرفتگی شده است . 

 

آیفون در حال شارژ

آیفون در حال شارژ

این شوک الکتریکی آسیب زیادی به  Wiley Day رساند ، اعضای بدن او مانند پوست و گوشت گردنش کاملا آسیب دیده  و همینطور پوست دستش به علت گرفتن زنجیر دور گردنش که بسیار داغ شده بود دچار سوختگی شدید شده است . اما طبق گفته پزشکان او دچار سوختگی درجه ۳ شده است و به مدت ۳ روز در بیمارستان بستری بوده است . 

 

آیفون در حال شارژ

آیفون در حال شارژ

 

منبع : techshot