باران قاصدک

افت قیمت آیفون ٧ قرمز | افت قیمت آیفون ٧ قرمز در بازار ایران | باران قاصدک | فناوری

۱۸ تیر ۱۳۹۷

افت قیمت آیفون ٧ قرمز در بازار ایرانReviewed by باران قاصدک on Apr 6Rating: 5.0افت قیمت آیفون ٧ قرمز در بازار ایرانافت قیمت آیفون ٧ قرمز ، چند هفته پیش یک خبر در ارتباط با آیفون ۷ قرمز منتشر کردیم که در آن مشخص شد ، اپل بخشی از درآمد فروش خود را از این محصول …

خبر افت قیمت آیفون ٧ قرمز :

افت قیمت آیفون ٧ قرمز : چند هفته پیش یک خبر در ارتباط با آیفون ۷ قرمز منتشر کردیم که در آن مشخص شد ، اپل بخشی از درآمد فروش خود را از این محصول ، به بیماران مبتلا به ایدز اختصاص می دهد . 

 

با گذشت چند هفته از آخرین اخباری که از آیفون ۷ قرمز منتشر شد ، شاهد افت بسیار شدید قیمت آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس در بازار ایران هستیم در ادامه همراه باران قاصدک باشید … 

 

با توجه به اینکه محصولات آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس ، اپل چند روز پیش به بازار ایران وارد شدند همچنان شاهد قیمت های بالا و نجومی این محصولات در بازار ایران بودیم ، اما با گذشت ۱ هفته ، کاهش شدید قیمت های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس خبرساز بوده و واکنش هایی را به همراه داشت . 

 

درحال حاضر قیمت های آیفون ۷ قرمز ۱۲۸ گیگابایتی ، ۳٫۴۸۰٫۰۰۰ و همینطور آیفون هفت پلاس قرمز ۱۲۸ گیگابایت ۳٫۹۷۰٫۰۰۰ تومان به فروش می رسد . 

 

در ایران این قیمت ها بر اساس رنگ محصولات مطرح شده است اما در بازارهای جهانی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس به همان قیمت اصلی خود به فروش رفته و رنگ محصولات تاثیری در قیمت آنها ندارد . 

 

اگر بخواهیم روزهای اول ورود این محصولات به ایران را بررسی کنیم ، متوجه می شوید که قیمت این محصول در روزهای اول خود یعنی در تاریخ ۷ فروردین ماه ، به ترتیب با مبلغ ۴٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان و ۵٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان بوده است . 

 

منبع : gsm