باران قاصدک

محیط زندگی خود را امن کنید

۱۸ تیر ۱۳۹۷

   3-امنیت-Nest Cam Indoor

همواره افزایش امنیت محیط زندگی از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است. اگر شما نیز اغلب اوقات مدت زیادی را از محیط زندگی خود دور هستید و می‌خواهید از امنیت خانه اطمینان پیدا کنید، شاید تهیه‌ی چند گجت امنیتی ایده‌ی بدی نباشد. در باران قاصدک چندین گجت امنیتی جالب و جذاب را معرفی خواهیم کرد به افزایش امنیت شما بسیار کمک خواهند کرد.

 

 

 

  • Kingavon BB-TS210

  • Motorola Focus 72

  • Auraglow Security Light

  • Defender Keypad Dual Function Alarm

  • Motorola Focus 88

  • Nest Cam Indoor

 

 

 

Kingavon BB-TS210

1-امنیت-Nest Cam Indoor

Kingavon BB-TS210 یک گجت امنیتی ساده و کم‌هزینه است که به شما اجازه می‌دهد برای روشن و یا خاموش شدن لامپ‌ها، ساعت تنظیم کنید. بنابراین با تنظیم آن می‌توانید زمانی که در خانه نیستید هم، روند روشن و خاموش شدن لامپ‌های خانه را به گونه‌ای داشته باشید که گویی در خانه هستید. اگرچه داشتن لامپ‌های هوشمند این کار را بسیار ساده‌تر می‌کند اما اگر نمی‌خواهید هزینه‌ی آن‌ها را بپردازید و مایل هستید این قابلیت را به لامپ‌های معمولی خود اضافه کنید Kingavon BB-TS210 ایده‌ی خوبی برای شماست.

 

 

دوربین Motorola Focus 72

7-امنیت-Nest Cam Indoor

اگر شما از محیط خانه‌ی خود دور هستید اصلاً به این معنی نیست که نمی‌توانید آن را کنترل کنید. گجت امنیتی Motorola Focus 72 یک دوربین با قابلیت WiFi است که می‌تواند بیرون از خانه هم به خوبی عمل کند و در برابر شرایط محیطی مقاومت داشته باشد. Motorola Focus 72 ضد آب است و می‌تواند به سادگی روی دیوار خانه‌ی شما نصب شود. سیستم مبتنی بر فضای ابری آن به شما اجازه می‌دهد به دوربین از طریق دیگر گجت‌های خود همچون تلفن هوشمند خود، تبلت و یا کامپیوتر به آن متصل شوید. همچنین قابلیت زوم و مادون قرمز نیز این گجت امنیتی را به یک انتخاب عالی تبدیل می‌کند.

 

 

دوربین Auraglow Security Light

6-امنیت-Nest Cam Indoor

این گجت فوق‌العاده با قابلیت‌های متنوع خود می‌تواند برای خانه‌ی شما بسیار مفید باشد. این لامپ می‌تواند گاراژ، باغ و محیط‌های باز خانه‌ی شما را به خوبی روشن کند. اما این تنها قابلیت این گجت نیست. طراحی این لامپ به گونه‌ای است که در برابر شرایط مختلف آب و هوایی بسیار مقاوم است و از این جهت انتخابی بسیار اقتصادی است. Auraglow Security Light دارای یک پنل پیشرفته‌ی خورشیدی است که می‌تواند در طول روز انرژی خورشید را درون خود ذخیره سازد و در شب از آن استفاده کند.

موضوعی که Auraglow Security Light را به یک گجت امنیتی عالی تبدیل می‌کند آن است که این لامپ می‌تواند هر حرکت را تا فاصله‌ی حدود سه متری تشخیص دهد. این لامپ پس از تشخیص هر حرکت مشکوک می‌تواند به شما اخطار دهد. پس از تشخیص حرکت به مدت ۲۸ ثانیه لامپ نور بسیار زیادی را تولید می‌کند که می‌تواند برای افزایش امنیت بسیار مفید باشد. Auraglow Security Light توسط شرکت بریتانیایی Auraglow فعال در زمینه‌ی روشنایی LED تولید می‌شود که به دلیل نوآوری‌های خود بسیار مشهور است.

 

 

 

Defender Keypad Dual Function Alarm

5-امنیت-Nest Cam Indoor

این گجت امنیتی می‌تواند امنیت خانه‌ی شما را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. شما به سادگی می‌توانید Defender Keypad Dual Function Alarm را به در خانه و یا پنجره متصل کنید و این گجت زمان تشخیص هرگونه ورود غیرعادی به شما اخطار می‌دهد. Defender Keypad Dual Function Alarm با داشتن سنسور تشخیص هرگونه شوک و همچنین سیستم مغناتیسی می‌تواند هرگونه ورود ناخواسته را به خانه‌ی شما تشخیص دهد. Defender Keypad Dual Function Alarm از زنگ اخطار با قدرت ۱۳۴۰ dBs بهره می‌برد که می‌تواند خیال شما را از بابت شنیدن صدای اخطار راحت کند. همچنین این زنگ را می‌توانید با استفاده از یک کد ۴ رقمی فعال و یا غیر فعال کنید. گجت Defender Keypad Dual Function Alarm می‌تواند برای در گاراژ و یا در باغ شما نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

 

دوربین Motorola Focus 88

4-امنیت-Nest Cam Indoor

این گجت امنیتی می‌تواند برای فیلم‌برداری درون خانه مورد استفاده قرار گیرد. قابلیت استفاده از سیستم فضای ابری در Motorola Focus 88 برای کنترل ‌شدن توسط دیگر گجت‌ها بسیار مفید است. مواردی که این گجت را بسیار جذاب کرده است؛ قابلیت دوربین مادون فرمز، کنترل از راه دور و زوم فوق‌العاده‌ی آن است. Motorola Focus 88 دارای یک باتری با قابلیت شارژ دوباره است که می‌تواند دوربین را برای ۹۰ دقیقه با ارتباط WiFi فعال نگه دارد.

 

 

دوربین Nest Cam Indoor

8-امنیت-Nest Cam Indoor

این گجت امنیتی چیزی بیش از یک دوربین ساده است. با استفاده از Nest Cam Indoor می‌توانید به سادگی همه‌ی موارد را بدون حضور خود از طریق تلفن هوشمند خود و یا لپ تاپ کنترل کنید. نرم‌افزار موبایل این دوربین به شما کمک می‌کند کنترل خانه را به ساده‌ترین شکل ممکن انجام دهید. این دوربین را می‌توانید به برق متصل کنید و دیگر نگران اتمام باتری نباشید. Nest Cam Indoor به صورت ۲۴ ساعته همه چیز را ذخیره می‌کند و تا ۳۰ روز درون فضای ابری نگه می‌دارد. همچنین پایه‌ی آن قابلیت قرارگیری در هرجای ممکن را به سادگی فراهم می‌آورد.

موضوعی که Nest Cam Indoor را به عنوان یک گجت امنیتی هوشمند جذاب می‌سازد آن است که خود می‌تواند به شما در زمان اتفاق‌های نامعمول اخطار دهد. شما هیچ‌گاه نمی‌توانید به صورت دائم همه چیز را کنترل کنید و بیرون از خانه باید به کارهای بسیاری رسیدگی کنید. Nest Cam Indoor قادر است حرکت‌ها را کنترل کند و همچنین صداهایی همچون شکستن پنجره یا دیگر مواردی که می‌تواند نشان از وجود یک خطر باشد را نیز تشخیص دهد و به محض شنیدن آن‌ها می‌تواند به شما از طریق نرم‌افزار خود در موبایل اخطار دهد و یا به شما ایمیل اسال کند.

 

 

 

 

منابع:

www.popsci.com/security-apps-gadgets#page-9

www.countryliving.com/uk/homes-interiors/news/a2570/tech-gadgets-keep-home-safe
nest.com/ca/cameras/nest-cam-indoor/overview
www.auraglow.co.uk/solalux-cordless-motion-activated-pir-sensor-outdoor-wireless-solar-power-security-light-152.html