باران قاصدک

همه چیز درباره‌ی برند iHealth – گجت های سلامتی

۱۸ تیر ۱۳۹۷

   4-Ihealth

سلامتی یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. همه‌ی ما به دنبال راه‌هایی هستیم که از سلامتی خود اطمینان حاصل کنیم و از بیماری‌های مختلف پیشگیری کنیم. در این میان بسیاری از افراد از گجت‌های الکترونیکی استفاده می‌کنند که به آن‌ها برای سالم ماندن و پیشگیری از بیماری‌ها کمک می‌کنند. محصولات iHealth در میان گجت‌های سلامتی از شهرت بسیار زیادی برخوردار هستند که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تخصص ویژه‌ی این شرکت در زمینه‌ی پزشکی بسیار محبوب شده‌اند.

در باران قاصدک درباره‌ی شرکت و محصولات iHealth مطالبی را خواهید خواند.

 

 

  • شرکت Ihealth

  • Wireless Pulse Oximeter PO3

  • Portable Glucometer BG1

  • Wireless Gluco-Monitoring System BG5

 

 

شرکت IHealth با هدف کمک به افراد برای داشتن زندگی سالم‌تر کار خود را آغاز کرد. دغدغه‌ی آن‌ها کمک به افراد از سنین مختلف برای به دست آوردن کنترل بیشتر بر روی وضعیت سلامتی خود است و آن‌ها برای رسیدن به این هدف اقدام به طراحی و ساخت گجت‌هایی کردند که به دلیل نوآوری‌های مختلف، استفاده‌ی ساده، هماهنگ شدن با گوشی‌های هوشمند و استفاده از فضای ابری به موفقیت چشم‌گیری در بازار دست یافتند.

محصولات IHealth برای استفاده ساده هستند و افراد با استفاده از آن‌ها می‌توانند با دقت بسیار وضعیت سلامتی خود را دنبال کنند. همچنین آن‌ها با استفاده از محصولات IHealth می‌توانند به سادگی این اطلاعات را با افراد دیگر همچون پزشکان خود به وسیله‌ی اتصال به فضای ابری به اشتراک گذارند.

شرکت IHealth با استفاده از ابزار مختلفی که به افراد برای کنترل و به‌ اشتراک‌گذاری اطلاعات سلامتی خود می‌دهد، آن‌ها را قادر کرده است که به ساده‌ترین شکل از این ابزار استفاده کنند. به عنوان مثال هماهنگی نرم‌افزار محصولات IHealth با نسخه‌ی وب سیستم این نرم‌افزار برای کامپیوتر به آن‌ها اجازه می‌دهد به سادگی اطلاعات خود را چه درون گجت سلامتی چه در گوشی هوشمند خود و چه در کامپیوتر به سادگی کنترل کنند. موضوع دیگری که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، امنیت این اطلاعات است و از این رو تمامی این اطلاعات به صورت رمز‌گذاری شده ارسال می‌شوند.

 

 

 

گجت سلامتی Wireless Pulse Oximeter PO3

1-Ihealth

این گجت یکی از محصولات IHealth است که به شما کمک می‌کند که میزان اکسیژن درون خون و ضربان قلب خود را کنترل کنید. Wireless Pulse Oximeter PO3 قادر است علاوه بر اندازه‌گیری دقیق میزان اکسیژن درون خون و ضربان قلب، شاخص پرفیوژن را نیز اندازه‌گیری کند. پرفیوژن به معنی رساندن مایع (مواد غذایی) به داخل بافت‌های بدن است.

مهم‌ترین امتیاز Wireless Pulse Oximeter PO3 قابلیت استفاده‌ی سریع و راحت از آن است. به دلیل بی‌سیم بودن و وزن کم آن شما قادر خواهید بود که این گجت سلامتی را هر جا که بخواهید با خود ببرید و شرایط بدن خود را به عنوان مثال قبل و بعد از ورزش اندازه‌گیری کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیق اندازه‌گیری شده توسط Wireless Pulse Oximeter PO3 را بلافاصله درون گوشی هوشمند خود نیز مشاهده کنید که فرایند دنبال کردن این اطلاعات را بسیار ساده‌تر می‌کند. این گجت می‌تواند با گجت‌های اپل (iOS ورژن ۸ به بالا) و گوشی‌های اندروید (ورژن ۴ به بالا) هماهنگ شود. این گجت برای اتصال از Bluetooth 4.0 BLE بهره می‌برد و سیستم نمایش آن مبتنی بر LED است.

 

 

 

 گجت سلامتی Portable Glucometer BG1

2-Ihealth

این گجت یک گلوکومتر (دستگاه تست قند خون) بسیار عالی است که می‌تواند به شما کمک کند تا به خوبی قند خون خود را تحت کنترل خود داشته باشید.

گجت Portable Glucometer BG1 نسبت به دیگر کنترل‌گر‌های قند خون اندازه‌ی بسیار کوچکی دارد و به راحتی درون جیب شما جا می‌شود. همچنین طراحی منحصر به ‌فرد، استفاده‌ی آن را فوق‌العاده ساده ساخته است. پس از اندازه‌گیری میزان قند خون خود می‌توانید به سادگی آن را به گوشی هوشمند خود متصل کنید و میزان قند خون خود را مشاهده کنید و اطلاعات را ذخیره و در طولانی مدت کنترل کنید.

نرم‌افزار Gluco smart هماهنگ با Portable Glucometer BG1 به شما کمک می‌کند که به سادگی بیماری دیابت خود را مدیریت کنید و در صورت نیاز اطلاعات قند خون خود را با پزشک به اشتراک گذارید.

این گجت از طریق جک هدفون به گوشی هوشمند شما متصل می‌شود و نرم‌افزار آن برای دو سیستم عامل iOS و اندروید قابل استفاده است.

 

 

 

 گجت سلامتی Wireless Gluco-Monitoring System BG5

 

3-Ihealth

این گجت سلامتی به شما کمک می‌کند که میزان قند خون خود را با استفاده از نرم‌افزار هماهنگ با آن به شکلی کاملاً هوشمند کنترل و اندازه‌گیری کنید. اطلاعات قند خون شما برای استفاده و درک ساده‌تر به صورت نمودار‌ها و اشکال مختلف به نمایش در خواهند آمد و از این رو استفاده از این گجت سلامتی برای افراد عادی بسیار ساده و راحت است. اطلاعات گجت سلامتی Wireless Gluco-Monitoring System BG5 از طریق فضای ابری به صورت امن منتقل خواهد شد. یکی دیگر از قابلیت‌های این نرم‌افزار تنظیم یاداور‌های مختلف برای کنترل سلامتی است.

موضوع پر اهمیت دیگر آن است که تمامی اطلاعات در فضای ابری ذخیره می‌شود و شما به سادگی می‌توانید از این اطلاعات فایل‌های PDF، Excel و یا CVS تهیه کنید و با یکی از اعضای خانواده‌ی و یا پزشک خود به اشتراک گذارید.

گجت Wireless Gluco-Monitoring System BG5 با استفاده از Bluetooth 3.0 با گوشی هوشمند شما ارتباط برقرار می‌کند. همچنین نرم‌افزار آن برای هر دو سیستم‌عامل iOS و اندروید موجود است.

 

 

 

 

منابع:

www.ihealthlabs.com/fitness-devices/wireless-pulse-oximeter

/www.ihealthlabs.com/glucometer/wireless-smart-gluco-monitoring-system

www.ihealthlabs.com/glucometer/ihealth-align