باران قاصدک

گجت های پوشیدنی بلک بری به زودی عرضه خواهند شد | باران قاصدک | فناوری

۱۹ تیر ۱۳۹۷

گجت های پوشیدنی بلک بری به زودی عرضه خواهند شدReviewed by باران قاصدک on Apr 3Rating: 5.0گجت های پوشیدنی بلک بری به زودی عرضه خواهند شد گجت های پوشیدنی بلک بری ، در آخرین گزاش های اعلام شده کمپانی بلک بری اعلام کرده است که به احتمال خیلی زیاد گجت های این کمپانی افزایش پیدا کند .

معرفی گجت های پوشیدنی بلک بری :

گجت های پوشیدنی بلک بری : در آخرین گزاش های اعلام شده کمپانی بلک بری اعلام کرده است که به احتمال خیلی زیاد گجت های این کمپانی افزایش پیدا کند . همانطور که مطلع هستید کمپانی بلک بری دیگر در زمینه سخت افزار، سخت افزارهای مختلف اسمارت فون ها را ارائه نمی دهد ولی نام برند و لوگو آن بر روی گجت ها و اسمارت فون های جدید درج خواهد شد . 

 

در آخرین گفتگوها مشخص شده است که اعطای مجوز بهره برداری از این برند نیز به سایر کمپانی هایی که در زمینه دستگاه های غیرموبایلی فعالیت می کنند نیز گسترش داده شود ، در ادامه همراه باران قاصدک باشید … 

 

این تصمیم بر این اساس گرفته شده است که این کمپانی به تازگی وارد فعالیت تولید و عرضه تبلت ، گجت های پوشیدنی ، تجهیزات پزشکی ، لوازم خانگی ، ترمینال های فروش و … شده است .یکی از مقامات کمپانی بلک بری در مصاحبه ی خود با The Verge  اعلام کرده است که تمامی این محصولات از جدیدترین فناوری های بلک بری استفاده خواهند کرد . 

 

گجت های پوشیدنی بلک بری

گجت های پوشیدنی بلک بری

شاید سوالی که ذهن کاربران را به خود مشغول کرده باشد این است که این اقدامات چه مفهومی می تواند برای کمپانی بلک بری داشته باشد ؟ 

 

شاید فعالیت های بلک بری همانند دیگر مواقع به نظر برسد اما در آخرین اطلاعیه بلک بری ، این کمپانی اعلام کرد که TCL مجوز بهره برداری از برند و نشان بلک بری را در سراسر دنیا کسب کرده است . 

 

همچنین می توان گفت که آخرین گوشی هایی بلک که از سوی کمپانی  TCL معرفی شده اند عبارتند از : DTEK50  و DTEK60 که با استفاده از قطعات معروف Alcatel Idol 4 ساخته شده است . 

 

همانطور که مطلع هستید تنها جای نام بلک بری در میان اسمارت فون ها در بازار خالی بود که دور از انتظار هم نبود که این کمپانی دست به توسعه فعالیت خود نزند ، بنابراین از این پس باید منتظر درج نام بلک بری بر روی تعداد زیادی از محصولات باشیم. 

 

منبع :tecshot